Zorlu Auto Vip Dizayn: 30 Yıl Öncesinde Yönetim Kurulu  Başkanımız Elvan Zorlu’nun Çıraklıktan Başladığı Dizayn Serüvenine Gelişimci Ve Değişimci Yapısıyla 2009 Yılında Vizyonunu Yeniliyerek, Kabına Ve Topraklarına Sığmayıp Dünyanın Dört Bir Coğrafyasına  Kalitesini Ulaştırmayı Hedeflemiş Ve Başarmış Köklü Bir Kuruluştur.

 

     Yönetim Kurulumuz, İdari Binamız Ve Fabrikamızın Hedeflediği Kalite Ve Güven, Çalışma Esasımız Olmuş Ve Hergün Aynı Heyecanla Geldiğimiz Şirketimizde Ar-ge Çalışmalarımız Bir Sonaki Günü Daima Daha Kaliteli Ve Konforlu Kılmıştır. Bugün Türkiye Ve Dünya’da Bir Çok  Diplomat, Birokrat, Holding Ve Şahsın Tercih Sebebi Olan Kalitemiz Ve Güvenimiz Hergün Daha İyiye Taşınmakta Ve Zorlu Dünya Piyasasına Güven Verme Husunda Çizgisinde Doğruca Devam Etmektedir. 
 

     Dizayn İçin Kabul Gören Araçlarımız Fabrikamızın Kabul Giriş Kapısından İçeri Alınarak Uygulanacak Dizaynın Ar-ge Çalışması  Yapıldıktan Sonra Fabrikasyon Kalıplaşmış Ürünlerin Aksine Uzman Ustalarımızda El İşçiliği Ve Kişiye Özel Uygulamaların Düzenlendiği Aşamanın Akabinde Araç Dizaynı Gerçekleştirilir. Araç Son Kontrol  Biriminde Üç Ayrı Aşama Kontrolleri Yapıldıktan Sonra Terlime Hazır ŞeKilde Fabrikamızdan Çıkış Yapmaktadır. Tüm Sürecin Fabrikamızda Gerçekleştiği Dizayn Tarzı İle Adımızı Dünya Piyasasının En Üst Sıralarına Yazdırmış Bulunmakta Ve Zorlu Auto Vip Dizayn Olmanın  Haklı Gururunu Yaşamaktayız.